1. Organizator zastrzega sobie prawo odmowy udzielenia akredytacji bez podania przyczyn.

2. Wnioski przedstawicieli klubów, zespołów, sponsorów, agencji reklamowych i promocyjnych będą odrzucane.

3. Akredytacje są bezpłatne. O zasadach odbioru akredytacji poinformujemy drogą mailową.

4. Organizator udostępni akredytowanym dziennikarzom identyfikatory. Oznaczenia te będą informacją dla służb zabezpieczenia festiwalu, że posiadające je osoby działają w porozumieniu i za zgodą Organizatora mogą się poruszać na terenie zamkniętym dla
publiczności i osób postronnych.

5. Dziennikarze z akredytacją, pracujący na festiwalu zobowiązani są do noszenia identyfikatora.

6. Akredytowani dziennikarze zobowiązani są do stosowania się do wszelkich poleceń Organizatora oraz wszystkich służb zabezpieczenia festiwalu.

7. W związku z warunkami zawartymi w umowach z poszczególnymi wykonawcami, każdorazowa rejestracja audiowizualna wymaga wcześniejszej konsultacji z Organizatorem. W niektórych przypadkach może istnieć możliwość fotografowania tylko podczas dwóch-trzech pierwszych utworów artysty.

8. Obowiązuje zakaz robienia zdjęć artystom w strefie backstage.

9. Wszyscy dziennikarze pracujący na terenie festiwalu, legitymujący się ważną legitymacją prasową mogą wykonywać swoje obowiązki zgodnie z obowiązującym porządkiem prawnym i normami obyczajowymi oraz z przestrzeganiem Regulaminu Imprez Masowych. W przypadku naruszenia zasad udzielenia i korzystania z udzielonej akredytacji Organizatorowi przysługuje prawo cofnięcia przyznanej akredytacji.

10. Dziennikarze powinni zgłaszać służbom zabezpieczenia festiwalu wszelkie zaistniałe w trakcie koncertów sytuacje konfliktowe.

11. Organizator nie zapewnia noclegów ani parkingów dla akredytowanych dziennikarzy.

12. Organizator ISCM World Music Days 2014 prosi akredytowane redakcje, dziennikarzy, fotoreporterów, patronów medialnych o udostępnianie w ciągu 7 dni od daty zakończenia festiwalu wszystkich publikacji na jego temat. Materiały te zostaną zarchiwizowane.

next prev
20/11/14 -

Retransmisja w Dwójce

Program 2 Polskiego Radia nada retransmisję koncertu Orkiestry Muzyki Nowej.
13/11/14 -

Retransmisja w Dwójce

Program 2 Polskiego Radia nada retransmisję koncertu Zespołu Śpiewaków Miasta Katowice Camerata Silesia.
15/10/14 -

Partner: Castorama

Biuro Festiwalowe ISCM World Music Days 2014 serdecznie dziękuje firmie Castorama.
13/10/14 -

ISCM Young Composer Award – results

Today, at the final concert of the ISCM World Music Days in Wrocław, Poland, the winner of the 2014 ISCM Young Composer Award (supported by Music on Main) was announced.
10/10/14 -

Logotyp PR2

Informujemy, że w dotychczasowych materiałach reklamowych festiwalu logotyp Programu 2 Polskiego Radia pojawiał się w niewłaściwej formie.
08/10/14 -

Zmiany w programie koncertu „Struny +” (9.10)

Informujemy, że nastąpiły zmiany w programie koncertu "Struny +", który odbędzie się 09-20.2014 Proszę sprawdzić szczegóły w programie.
29/09/14 -

HOTEL FESTIWALOWY

Hotel Monopol
15/09/14 -

Prix Annelie de Man

26-30 maja 2015, Orgelpark, Amsterdam (Holandia)
21/08/14 -

Nagroda dla Młodych Kompozytorów

The International Society for Contemporary Music (ISCM) ma zaszczyt ogłosić skład jury Nagrody dla Młodych Kompozytorów 2014. W skład jury wejdą cenieni kompozytorzy: Tomoko Fukui (Japonia), Javier Hagen (Szwajcaria), oraz Eva Lopszyc (Argentyna). Nagroda zostanie przyznana podczas Światowych Dni Muzyki we Wrocławiu.
08/07/14 -

WOLONTARIUSZE POSZUKIWANI

Festiwal ISCM World Music Days 2014 poszukuje wolontariuszy.
02/07/14 -

Słowenia zaprasza do zgłaszania utworów

ISCM World Music Days 2015 zaprasza kompozytorów do zgłaszania partytur, projektów i instalacji. W przyszłym roku festiwal odbędzie się w Słowenii w dniach 26 września - 1 października.
09/06/14 -

Call for projects

Podczas corocznego spotkania razem z IAMIC organizujemy wspólną sesję „Forum przyszłościowych projektów”.
04/06/14 -

Spotkanie z Eötvösem

Dzień przed rozpoczęciem festiwalu odbędzie się spotkanie z węgierskim kompozytorem Peterem Eötvösem.
29/05/14 -

Wyniki Przeglądu Kwalifikacyjnego

Miło nam poinformować, że Przegląd Kwalifikacyjny dla zespołów muzycznych działających przy szkołach i placówkach pozaszkolnych został rozstrzygnięty.
25/05/14 -

Międzynarodowy Dzień Muzyki

Festiwal rozpoczynamy obchodami Międzynarodowego Dnia Muzyki. 3 i 4 października zaprezentujemy najciekawsze młode zespoły tworzące przy wrocławskich szkołach oraz domach kultury. W repertuarze wyłącznie muzyka nowa powstała na przestrzeni trzech ostatnich lat.
25/05/14 -

Napisz recenzję, nakręć film

W ramach ISCM World Music Days 2014 organizujemy dwa konkursy. Na recenzję wydarzenia muzycznego oraz na film, który udowodni, że muzyka jest wszędzie.
18/05/14 -

Nowa strona ISCM WMD 2014

Witamy na nowej stronie festiwalu ISCM World Music Days 2014. Przypominamy, że rozpoczęła się już rejestracja uczestników festiwalu, jak i delegatów na konferencję ISCM. Zarejestruj się!