• lista wydarzeń
  • 03/10/14 piątek
  • 04/10/14 sobota
  • 05/10/14 niedziela
  • 06/10/14 poniedziałek
  • 07/10/14 wtorek
  • 08/10/14 środa
  • 09/10/14 czwartek
  • 10/10/14 piątek
  • 11/10/14 sobota
  • 12/10/14 niedziela
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie festiwalu.
18:00

Klangforum Wien

- Sala koncertowa Filharmonii Wrocławskiej
20:00

"Anioły w Ameryce" - Peter Eötvös

- Opera Wrocławska
11:00

"Mucha Cokotucha"

- ODA Firlej
14:00

Finał Otwartej Sceny

- Wyspa Słodowa
16:00

Bjorn-Erik Haugen - instalacja multimedialna

- Centrum Sztuki WRO
19:00

NINE

- Teatr Muzyczny Capitol
11:00

Koncert Zespołów Szkół Muzycznych

- Aula Papieskiego Wydziału Teologicznego
16:00

Koncert zespołu rozrywkowego

- Dworzec Główny
20:00

"Anioły w Ameryce" - Peter Eötvös

- Opera Wrocławska
21:00

"Siren Chants" - Christof Schlaeger i Marjon Smit

- Bulwar Włostowica
14:00

Muzyka Młodego Wrocławia

- Wyspa Słodowa
18:00

Orkiestra Symfoniczna Narodowego Forum Muzyki - Inauguracja Sezonu

- Sala koncertowa Filharmonii Wrocławskiej
12:00

Bjorn-Erik Haugen - instalacja multimedialna

- Centrum Sztuki WRO
18:00

NINE

- Teatr Muzyczny Capitol
10:00

Krzyckie rozmaitości muzyczne

- Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław - Krzyki
12:00

Koncert Zespołów Boomwhackers

- Rynek
16:00

Łagodna wyspa

- Wyspa Słodowa
18:00

Orkiestra Muzyki Nowej

- Aula Leopoldina
17:00

Kwartet Wieniawskiego

- Muzeum Narodowe
15:00

Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych

- Bazylika św. Elżbiety
13:00

Koncert Szkół Suzuki

- Wrocławski Teatr Lalek – Scena Letnia
20:00

"Raj utracony" - Krzysztof Penderecki

- Opera Wrocławska
12:00

Bjorn-Erik Haugen - instalacja multimedialna

- Centrum Sztuki WRO
17:00

NINE

- Teatr Muzyczny Capitol
10:00

Koncert Chórów Seniorów

- Wrocławski Teatr Lalek
17:00

Małe Instrumenty

- Sanatorium Kultury (były klub PUZZLE)
19:00

"Elektronika +"

- Wrocławski Teatr Lalek
10:00

Konferencja ISCM

- Akademia Muzyczna / 7.10 - Zamek Książ
16:30

Finał Przeglądu Zespołów Amatorskich

- Teatr Muzyczny Capitol
16:00

"Zdarzenia nieoczekiwane" - Wall Ride AT/PL

- Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego
21:00

"Laptops vs. Folk Ensemble Battle"

- ODA Firlej
10:00

Melting Pot Made in Wrocław LAB.3 - Warsztaty

- Impart / sala kameralna
12:00

Bjorn-Erik Haugen - instalacja multimedialna

- Centrum Sztuki WRO
18:30

"Shakespeare And Hedgeshear" – Jobina Tinnemans

- Wrocławski Teatr Lalek (hall)
20:30

"datamatics [ver.2.0]" - Ryoji Ikeda

- Impart
19:00

Chór Narodowego Forum Muzyki

- Sala koncertowa Filharmonii Wrocławskiej
22:00

Melting Pot Made in Wrocław LAB.3 – Koncert

- Impart / sala kameralna
10:00

Doroczne Spotkanie IAMIC

- Zamek Książ
10:00

Konferencja ISCM

- Akademia Muzyczna / 7.10 - Zamek Książ
15:00

"Tradycja i muzyka nowa" - Orkiestra Muzyki Nowej / koncert IAMIC

- Zamek Książ
10:00

Bjorn-Erik Haugen - instalacja multimedialna

- Centrum Sztuki WRO

Filmy

-
19:00

Camerata Silesia - Zespół Śpiewaków Miasta Katowice

- Kościół Ewangelicki
13:00

Koncert Stypendystów i Laureatów Konkursów

- Ratusz
09:30

Konferencja ISCM

- Akademia Muzyczna / 7.10 - Zamek Książ
17:00

"My Name Is Nobody" - Frano Durovic

- Centrum Technologii Audiowizualnych
21:00

"Table Around Cage" - Karbido

- Wrocławski Teatr Współczesny
10:00

Bjorn-Erik Haugen - instalacja multimedialna

- Centrum Sztuki WRO

Filmy

-
15:00

"Struny +"

- Akademia Muzyczna
17:00

Orkiestra Filharmonii Świętokrzyskiej

- Sala koncertowa Filharmonii Wrocławskiej
10:00

Konferencja ISCM

- Akademia Muzyczna / 7.10 - Zamek Książ
21:00

"Tribute to Lou Reed" - Zeitkratzer ft. Keiji Haino

- Impart
20:00

"Pułapka" - Zygmunt Krauze

- Opera Wrocławska
10:00

Bjorn-Erik Haugen - instalacja multimedialna

- Centrum Sztuki WRO

Filmy

-
17:00

"Klawisze +"

- Akademia Muzyczna
19:00

Orkiestra Symfoniczna Narodowego Forum Muzyki

- Sala koncertowa Filharmonii Wrocławskiej
10:00

Konferencja ISCM

- Akademia Muzyczna / 7.10 - Zamek Książ
21:30

Peaches

- Eter
10:00

Warsztaty z gitary współczesnej i kompozycji gitarowej

- Akademia Muzyczna
10:00

Bjorn-Erik Haugen - instalacja multimedialna

- Centrum Sztuki WRO
19:00

NINE

- Teatr Muzyczny Capitol

Filmy

-
19:00

NFM Leopoldinum - Orkiestra Kameralna

- NOT
17:00

Piotr Rojek i Cantores Minores Wratislavienses – Wrocławscy Kameraliści

- Kościół pw. Świętego Krzyża
21:00

Supersilent ft. John Paul Jones

- Impart
16:00

"II Symfonia na 100 motocykli" - Sławomir Kupczak

- Plac Zielińskiego
10:00

Konferencja ISCM

- Akademia Muzyczna / 7.10 - Zamek Książ
18:00

NINE

- Teatr Muzyczny Capitol

Filmy

-
15:00

Agata Zubel i Lutosławski Quartet

- Oratorium Marianum
19:00

Court-circuit

- Sala koncertowa Filharmonii Wrocławskiej
17:00

"Pięć śpiewów z klatki" - Prasqual

- Opera Wrocławska
21:30

Keiji Haino ft. Stephen O’Malley

- ODA Firlej
12:00

Harfa + Sound Factory Orchestra / Anna Sikorzak-Olek

- Aula Leopoldina
17:00

NINE

- Teatr Muzyczny Capitol

Filmy

-
  • Międzynarodowy Dzień Muzyki
  • Koncerty Filharmoniczne
  • festiwal opery współczesnej
  • avant art festival
  • Wydarzenia Towarzyszące
  • Ścieżka ISCM
  • Konferencja ISCM